Meble kuchenne

Kuchnie na zamówienie gwarantują optymalne dostosowanie przestrzeni kuchennej do potrzeb użytkownika

 

Optymalne zagospodarowanie przestrzeni zapewnią kuchnie wykonywane na zamówienie. Dzięki nim można w sposób najbardziej ergonomiczny rozmieścić w pomieszczeniu wszelkie sprzęty i szafki tak, by wyeliminować konieczność schylania się. Ponadto wysokość blatów roboczych może być ściśle dopasowana do wzrostu ich użytkowników, a wysokość zawieszenia górnych szafek dostosowana do jak najwygodniejszego korzystania także z ich najwyższych półek. 

MEBLE KUCHENNE W KLASYCZNYM STYLU

Kuchnie klasyczne sprawdzą się najlepiej w dużych, przestronnych i jasnych pomieszczeniach, gdzie masywność mebli nie będzie przytłaczać wnętrza. Główną cechą rozpoznawczą mebli w stylu klasycznym jest ich wielkość, toteż ich walory mogą być w pełni wyeksponowane tylko w kuchni o odpowiedniej kubaturze. Solidność wykonania kuchni klasycznych idzie w parze z bardzo dobrymi jakościowo materiałami i estetycznym wykończeniem całości. Szlachetność materiałów, z których są one wykonane sprawia, że klasyka jest dobrze przyjmowana.

Meble kuchenne
Kuchnia na wymiar

FUNKCJONALNA KUCHNIA W NOWOCZESNYM STYLU

Nowoczesne kuchnie coraz częściej kojarzone są z minimalistycznym stylem charakterystycznym dla skandynawskiej sztuki wzorniczej. Ich istotą jest prostota, funkcjonalność i oszczędność w zakresie dodatków i kolorystyki. To kuchnie, w których silnie zarysowane są piony i poziomy. Meble mają zazwyczaj proste i geometryczne formy, a zastosowanie wszelkiego typu dodatków wynika głównie z konieczności ich użycia. Każdy kuchenny mebel produkowany w nowoczesnym duchu powinien być nie tylko użyteczny i funkcjonalny, ale również elegancki oraz budujący ciepłą, domową atmosferę.

IDEALNIE ZAPROJEKTOWANE ZABUDOWY KUCHENNE

W kuchnię inwestujemy często wtedy, kiedy ilość sprzętu kuchennego przestaje się w niej mieścić. Jednak jest to dość spory wydatek, który może wyraźnie wpłynąć na domowy budżet. W poszukiwaniu optymalnego rozwiązania warto zastanowić się nad takim wyborem, który zapewniłby maksymalną wygodę użytkowania, solidność i estetykę wykonania. Zabudowy kuchenne sprawiają, iż zwykła kuchnia staje się funkcjonalną i dobrze zorganizowaną przestrzenią o jednorodnym stylu. Każdy sprzęt kuchenny oraz wyposażenie kuchni znajdą w zabudowie swoje miejsce, dzięki czemu staną się integralną jej częścią. Częścią większej całości, przez co kuchnia zyska niepowtarzalny klimat.

Idealnie zaprojektowane zabudowy kuchenne

AMAR meble Marek Popławski
ul. Orbity 12
04-452 Warszawa Rembertów

Poniedziałek - piątek
10.00-18.00
Sobota
10.00-14.00